Strahov - kanonie Premonstrátů, Metoděj Josef Zavoral
Beutler - medaile na 35 let opatského úřadu 1941 - poprsí zprava, latinský opis / pohled na Strahov, 5-řádk.nápis, Sign., patinov. bronz 55 mm, skvrna
0/1
Vídeň-arcibiskupství, Cristoph Migazzi, 1757 - 1803
Tolar konvenční 1781 IC-FA, Vídeň-Cronberg a Klemmer, M.3272, Dav.1267, KM.1 (pouze 2000 ks), 27.555g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina RR!
Vídeň-arcibiskupství, Leopold Max Firmian, 1822-1831
Nesign. - AR pamětní medaile kostela Lichtental 1827 - arcibiskupský znak, opis / chrám, opis, Ag 40mm, 26.207g, H.4764, M.3276, vady mater., hr., škr., pat.
Vídeň-arcibiskupství, Kardinál Dr. Theodor Innitzer
Hartig - pamětní medailka na svaté přijímání b.l. - portrét zleva, opis / kardinál žehná dítěti, opis, Sign., patinovaný bronz 30 mm s pův.ouškem a stuhou
Vratislav-biskup., arcivévoda Karel, 1608 - 1624
3 Krejcar 1616, Sa.88 (tab.XII/33), 1.577g, nedor., exc., pěkná patina R!
Vratislav-biskup., Franz Ludwig v.Pfalz, 1683 - 1732
XV Krejcar 1694 LP-H, Sa.203, 6.842g, dr.vada mater. na hraně, dr.vada razidla, pěkná patina
Církevní medaile - biřmovací
Zimpel - apoštolové učí lid na schodech chrámu / biřmovací scéna, německý opis, Sign., Ag 39mm, 24.362g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina, téměř
Církevní medaile - křestní
Sign.RB - svatý Jan křtí Krista v Jordánu, krajina, nápisy a opis / ornament, 11-řádk. nápis a opis 1705, Ag 52mm, 28.419g, dr.vada mater., nedor., patina R!
Církevní medaile - mariánské družiny
Praha - Podolí 1919 - družina paní a dívek - Panna Maria na drakovi, opis / svatá Anna učí Marii, opis, Nepunc. Ag 29/34 mm s pův. raženým ouškem, 13.235g
Církevní medaile - Mistr Jan Hus
Nesign. - Husův tolar - litý b.l. (cca 18.století) - poprsí zprava, nápis a opis / Hus na hranici, nápis, dva opisy, Ag 41mm, 21.950g, Don.3453, dobové ouško
Kříž - poprsí zleva, opis / Husův kámen v Kostnici, 4-řádkový nápis, 6.9.1869, Sign. Kříž, cín 32 mm s původním raženým ouškem, Don.3477, patina
Církevní medaile - ostatní - signované
Pawlik - svatý Leopold a bl. Anežka s modelem chrámu, nápis / erb a 6-řádkový nápis, vročení 1096 - 1896, Sign., bronz 27x37 mm s pův. raženým ouškem, skvrnky
Wittig - sedící Madona a dvě klečící postavy, latin. opis/ rakouský císařský znak, opis, Sign., měď 29 mm, 11.511g, nep.hr., patina
Církevní medaile - ostatní - nesignované
Sv.Jiří na koni bojuje s drakem, opis / loď v bouři, opis, Nesign., Punc., Ag 37mm, 14.346g, dr.hr., pat.
Sv.Jiří na koni bojuje s drakem, opis / loď v bouři, opis, Nesign., Nepunc., Ag 42mm, 20.518g, patina
Tři stromky v květináčích, německý opis a 3-řádkový nápis / zářící jméno Boží, srdce s nápisem a opis, Ag 36mm, 13.591g, nedor., nep.rysky, pěkná patina
Údobí let 1918 - 1938
5 Koruna 1927, 9.935g, hr., dr.rysky, pěkná patina R!
5 Koruna 1932, 6.915g, nep.hr., vlas.rysky, pat. R!
20 Haléř 1928, 3.445g, nep.skvrnky
10 Haléř 1927, 2.000g