ČNS Praha, 60. aukce

Sv.Jiří na koni bojuje s drakem

Položka 1234
Vyvolávací cena: 1 200 CZK
Docílená cena: 1 200 CZK

Církevní medaile - ostatní - nesignované

Sv.Jiří na koni bojuje s drakem, opis / loď v bouři, opis, Nesign., Punc., Ag 37mm, 14.346g, dr.hr., pat.

Zachovalost: -1/1-