Příjem limitů končí:Pátek 13.9.2013, 12:00:00.
Církevní medaile - ostatní - nesignované
Sv.Jiří na koni bojuje s drakem, opis / loď v bouři, opis, Nesign., Punc., Ag 37mm, 14.346g, dr.hr., pat.