ČNS Praha, 60. aukce

Pawlik - svatý Leopold a bl. Anežka s modelem chrámu

Položka 1232
Vyvolávací cena: 150 CZK
Docílená cena: 220 CZK

Církevní medaile - ostatní - signované

Pawlik - svatý Leopold a bl. Anežka s modelem chrámu, nápis / erb a 6-řádkový nápis, vročení 1096 - 1896, Sign., bronz 27x37 mm s pův. raženým ouškem, skvrnky