Církevní medaile - ostatní - signované
Pawlik - svatý Leopold a bl. Anežka s modelem chrámu, nápis / erb a 6-řádkový nápis, vročení 1096 - 1896, Sign., bronz 27x37 mm s pův. raženým ouškem, skvrnky