Vídeň 1868 - III.německé spolk. střelby - střelnice, nápis/ 5-řádkový nápis ve věnci, Sign.Brunner, cín 33 mm s pův. raženým ouškem, Haus.5039, úhoz, patina
Vídeň 1880 - otevření střelnice - znak, dubové ratol. a opis / terč, pušky věnec a opis, Nesign., nikl (?) 28 mm s pův. raž. ouškem, Haus.5108, dr.hr., rysky
Vídeň 1898 - jubilejní střelby - Fr.Josef I. zprava, opis / žena s terčem a puškou, město, opis, Sign. Pittner, mosaz 29mm s původním ouškem, dr.hr., škr.
Medaile a odznaky spolků vysloužilců (veteránů)
Kouřim 1884 - svěcení praporu spolku arciv. Albrechta 17.8., Nesign., cín 30 mm s původním raženým ouškem, Indra.str.41, patina, téměř
Theresienstadt (Terezín) 1912 - 40.výročí založení 11.8., Nesign., mosaz 28 mm s původ. raženým ouškem, Indra.str.49, nep.hr., dr.rysky, pěkná patina
Trebnitz (Třebenice a okolí) b.l. - medaile za 25 let služby, Sign.IB, postříbřená mosaz 28 mm s původním raženým ouškem, Indra.str.50, patina, téměř
Církevní medaile - ražené svátostky kruhové
Svatý Augustin Veliký, opis/ svatý Tomáš z Villanovy, Nesign., měď 24mm, 3.267g, dírka 2 mm, tmavá patina
Panna Marie v oblacích, Duch Svatý, němec.opis / Duch Svatý, věnec, němec.opis, Nesign., cín 32 mm s původ. raženým ouškem, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina
Medaile vydané Českou numismatickou společností
Soušek - PF 2003 - novoročenka ČNS pro členy - pregéř a opis / 4-řádk.nápis v kartuši, Nesign., hliník 24mm
Hradec Králové - pobočka ČNS
Soušek - jeton na pobočkový výlet do Polska 1999 - lev s písmenem "G", opis / znak Gdaňska, opis, Nesign., mosaz 24 mm, skvrnka, patina, pouze 52ks RR!
Teplice - pobočka ČNS
Kňourek - 40 let pobočky 1951/1991 - městský znak, opis/ čtyři římské "X", mezi nimi letopočty, Nesign., cínová klipa 45x45 mm, FM.5, 250ks, patina
David František, 1913 - 2002
PNP - Vítězslav Hálek - 100. výročí narození 1974 - poprsí zleva, opis / lví hlava zleva, část tlapy na hřbetu knihy, nápis, Sign.FD, patinovaný bronz 35 mm
Formánek Petr, 1944 -
Josef Jungmann - 200.výročí narození 1973 - poprsí mírně zleva, vročení, opis / Pegas zleva, opisy, Sign., patinovaný bronz 60 mm
Havelka Luděk, 1941 -
Jiří Trnka - nakladatelství Albatros 1982 - poprsí zleva, opis / Karkulka, vlk v posteli, nápis, Sign., postříbřený bronz 40 mm, téměř
Jiří Trnka - nakladatelství Albatros 1982/1983 - poprsí zleva, opis / holčička a havran, nápis, Sign., postříbřený bronz 40 mm
Kříž Václav, 1830 - 1887
Josef Jungmann - 100.výročí narození b.l. (1873) - poprsí částečně zleva, opis / pětiřádkový nápis v lipovém věnci, Sign., cín 41 mm, hr., dr.rysky
Vít Josef
Poprsí Stanislava Suchardy zprava, opis / Suchardův dům - Podkrkonošské muzeum v Nové Pace, opis, Sign., hliník 42 mm
Děčín
Stanislav Dluhoš - 700 let první zmínky o obci Morav. Písek 1300/2000 - pečeť a opis / emblém firmy Moneta, opis, Nesign., bronz 28 mm, skv.
Hradec Králové
Polní myslivci rakouské armády 1866/ mauzoleum v Lípě 3.7.1866, b.l.(patrně 2006), Nesign., patinovaná měď 30 mm
Nesign.- 140 let bitvy u Hradce Králové 2006 - mrtvá baterie - portréty proti sobě, opis / kříž, nápis a opis, měď 31 mm