ČNS Praha, 74. aukce - DODRAŽBA

Theresienstadt (Terezín) 1912 - 40.výročí založení

Položka 2698
Vyvolávací cena: 700 Kč

Sobota 28.4.2018, 20:00:00.

Medaile a odznaky spolků vysloužilců (veteránů)

Theresienstadt (Terezín) 1912 - 40.výročí založení 11.8., Nesign., mosaz 28 mm s původ. raženým ouškem, Indra.str.49, nep.hr., dr.rysky, pěkná patina