ČNS Praha, 74. aukce - DODRAŽBA

Trebnitz (Třebenice a okolí) b.l. - medaile za 25 let

Položka 2699
Vyvolávací cena: 600 Kč

Sobota 28.4.2018, 20:00:00.

Medaile a odznaky spolků vysloužilců (veteránů)

Trebnitz (Třebenice a okolí) b.l. - medaile za 25 let služby, Sign.IB, postříbřená mosaz 28 mm s původním raženým ouškem, Indra.str.50, patina, téměř