Trevír-biskupství, Clemens Wenzel, 1768 - 1802
Tolar 1794 GM (letopočet chronogramem), KM.352.1, Dav.2816, 27.526g, nedor., hr., rysky, patina R!
-2/2
Vratislav-biskup., Friedrich von Hessen, 1671 - 1682
Krejcar 1681 LP-H, Sa.183 (obr.70), 0.980g, krajový střížek, pěkná patina
Vratislav-biskup., Franz Ludwig v.Pfalz, 1683 - 1732
XV Krejcar 1694 LP-H, Sa.203, 6.019g, dr.vada mater. na hraně, pěkná patina, téměř
Vyšehrad-kapitula, Alexander Titl, 1937 - 1939
Nesign. - niklový instalační jeton 11.7.1937 - znak kapituly, pět hvězd, opis / symbol Nejsvětejšího srdce Páně, latinský opis, 25mm, 4.694g, patina E!
Církevní medaile - české svátostky s místem původu
Filippsdorf (Filipov) b.l. - Madona na oblacích / 3-řádkový nápis, Nesign., Punc., Ag900, 17/19 mm s původním raženým ouškem, pěkná patina
Církevní medaile - ostatní - signované
Kittel Johann (Sign.IK) - Kristus jako Salvator Mundi zleva, opis / krucifix, kalich a hostie na talíři, opis, Ag ovál 40/45 mm, 26.074g, nep.hr., patina
Údobí let 1918 - 1938
25 Haléř 1932, 4.036g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina, téměř RRR!
20 Haléř 1926, 3.355g, patina
Údobí let 1939 - 1945 / Slovensko
50 Haléř 1940 (CuNi), 3.316g, pěkná patina R!
Údobí let 1945 - 1953
5 Koruna 1952 - nevydaná - původní ražba, 1.660g R!
Údobí let 1953 - 1960
10 Kčs 1954 - SNP, nepůvodní kapsle
10 Kčs 1955 - Osvobození, nepůvodní kapsle
Údobí let 1961 - 1969
3 Haléř 1962 - původní ražba, 0.671g R!
Údobí let 1990 - 1993
10 Kčs 1990 - TGM, Sign.MR (bez tečky, šikmé stojny písmene M), 8.007g, patina, téměř
10 Kčs 1990 - TGM, Sign.MR (bez tečky, šikmé stojny písmene M), 8.666g, patina, téměř R!
Sady oběhových mincí
Ročník 1986 - v etui 8ks
Sbírka stříbrných mincí Československa, 1918 - 1993
Téměř kompletní sada oběhových i pamětních stříbrných mincí, kromě 10 Koruny 1933 a 5 Korun 1928 - 1932, celkem 112ks
1-0
Česká republika, 1993 -
500 Kč 2011 - Karel Jaromír Erben, KM.123 (Ag925, 25.0g, 10.800ks), kapsle, etue
500 Kč 2012 - Jiří Trnka, KM.131 (Ag925, 25.0g, 12.100ks), kapsle, etue
200 Kč 1994 - vylodění v Normandii, KM.12 (Ag900, 13.0g, 5.000 ks), kapsle, etue, anglický certifikát