Pátek 7.4.2017, 22:30:00.
Církevní medaile - ostatní - signované
Kittel Johann (Sign.IK) - Kristus jako Salvator Mundi zleva, opis / krucifix, kalich a hostie na talíři, opis, Ag ovál 40/45 mm, 26.074g, nep.hr., patina