Pátek 7.4.2017, 22:30:00.
Církevní medaile - české svátostky s místem původu
Filippsdorf (Filipov) b.l. - Madona na oblacích / 3-řádkový nápis, Nesign., Punc., Ag900, 17/19 mm s původním raženým ouškem, pěkná patina