Linec 1903 - poprsí av. Frant. Salvatora zleva, opis/ střelnice, znak, dubové lístky a 4-řádkový nápis, Nesign., Punc., Ag 28x38 mm, 19.416g, etue, téměř
Neustadt-Eisleben 1910 - terč, pušky, prapory, opis / dubový věnec a rytý nápis, Nesign., Ag990, 36mm, 15.145g, původní přiletov. ouško, dr.hr., rysky, pat.
Norimberk 1897 - XII.něm.spolk.střelby - proporečník, krajina, opis / německý znak, opis, Sign. Lauer, postříbř.měď 40mm, 27.135g, velké hrany, rys., patina
Vídeň 1868 - III.německé spolk. střelby - střelnice, nápis/ 5-řádkový nápis ve věnci, Sign.Brunner, cín 33 mm s pův. raženým ouškem, Haus.5039, úhoz, patina
Vídeň 1898 - jubilejní střelby - Fr.Josef I. zprava, opis / žena s terčem a puškou, město, opis, Sign. Pittner, mosaz 29mm s původním ouškem, dr.hr., škr.
Sign.P - upomínka na lidovou slavnost (v Prátru) 1864 -hlava zleva, německý opis / 5-řádkový německý nápis, cín 23 mm s původním raženým ouškem, rysky, skvr. R!
Aquilea
900 let katedrály / 10 let vojenského památníku 1931, Nesign., bronz 26 mm s původním závěsem
Olomouc-arcibiskup., Josef K. Matocha, 1948 - 1962
Pelikán - 330.výročí smrti Jana Sarkandra 1620/1950 - blahoslavený J.S. modlící se v žaláři, nápis / pohled na Holešov a Hostýn, opis, bronz 50mm, Taul.408, kor.
Praha-arcibisk., Václav Leop. Chlumčanský, 1814-1830
100 let svatořečení Sv.Jana Nepomuckého 1829 - světec nad náhrobkem / český 6-řádkový nápis, Nesign., mosaz 42 mm s původním ouškem, Don.4658, poškrábaná, patina
Církevní medaile - Cyril a Metoděj
Bodi - svatí Cyril a Metoděj nad mapou Evropy, latin. opis/ svatý Benedikt nad mapou Evropy, latinský opis, Sign.LB, postříbřený bronz 70 mm, původní etue
Církevní medaile - Mistr Jan Hus
Nesign. (patrně Šmakal) - Ku vzpomínce na mučedníka kostnického b.l. - poprsí zleva, opis/ bible, kalich, ratolest, opis, cín 34 mm s raženým ouškem, dr.hr.
Babka Karel, 1880 - 1953
František Palacký - Kroměřížský sněm b.l.(1948) - postava mírně zprava, opis / sněmovní síň arcibiskup. paláce v Kroměříži, postř.bronz 34 mm, ouško odstr.
Bodlak Kurt, nar. 1924
Josef Beisser - pracovní inspektor ve Vídni 1923/1963 - poprsí zprava, opis / 4-řádkový nápis, Sign., patinovaný bronz 40 mm, 26.676g
Bortlík Petr, nar. 1925
Otokar Březina, básník b.l. - portrét zleva, opis / 6-řádkový nápis, otevřená kniha a lipové snítky, Sign., lakovaný patinovaný bronz 40 mm R!
Čížek Rudolf, 1867 - 1936
Vídeňská regata - 25.jubilejní závod 1905 - žena s Niké a věncem, monogram / veslař a 4-řádkový nápis, Sign., bronz 35 mm, ouško přilet.cínem, poškoz. etue
Kvasnička Jan, 1844 - 1912
Josef Jungmann - na památku stých narozenin 16.7.1873 - poprsí zleva, opis / pětiřádkový nápis, Sign., měď 30 mm, původní ouško odstraněno, MZČ.166/2, hr., pat.
Nejtek Václav, 1899 - 1958
50 let Jednoty uměleckých výtvarníků 1898/1948 - socha na podstavci, za oknem moderní budovy / velká písmena JUV, opis, Sign., bronz 55mm, dr.hr.,dr.rysky
Peter Andrej, 1912 - 2003
Brno - Universita Jana Evangelisty Purkyně b.l. - poprsí J.E.Purkyně zprava, latinský opis / stylizov. DNA, latinský opis, Sign., patinovaný bronz 40 mm
Pospíšilová - Linhartová Jaroslava, 1942 - 2003
Bohuslav Balbín - 300 let úmrtí 1988 - poprsí mírně zprava, vročení, nápis / květ růže, nápis na stuze, Sign.JLP, patinovaný bronz 60 mm
Prádler Jiří, 1929 - 1993
Památník národ. písemnictví - Jaroslav Vrchlický 1972 - hlava mírně zprava, vročení, opis / lev s listinou, opis, Sign., patinovaný bronz 35 mm