ČNS Praha, 78. aukce - DODRAŽBA

Linec 1903 - poprsí av. Frant. Salvatora zleva

Položka 2691
Vyvolávací cena: 5 500 Kč

Sobota 21.9.2019, 17:00:00.

Linec 1903 - poprsí av. Frant. Salvatora zleva, opis/ střelnice, znak, dubové lístky a 4-řádkový nápis, Nesign., Punc., Ag 28x38 mm, 19.416g, etue, téměř