ČNS Praha, 78. aukce - DODRAŽBA

Norimberk 1897 - XII.něm.spolk.střelby - proporečník

Položka 2695
Vyvolávací cena: 360 Kč

Sobota 21.9.2019, 17:00:00.

Norimberk 1897 - XII.něm.spolk.střelby - proporečník, krajina, opis / německý znak, opis, Sign. Lauer, postříbř.měď 40mm, 27.135g, velké hrany, rys., patina