Smaltované odznaky
K.A.Herakles 1905 - Za umělecké výkony Mr. Burtonovi, Nesign., zlacený a částečně smaltovaný bronz 67x67 mm se závěsem a stužkou R!
Sokolské medaile, medailky a plakety
Sign.OP (Oldřich Pilz) - Sokol Vršovice 1940 - šerm končířem - cena za II.místo, jednostranný patinovaný bronz 80 mm
Sportovní medaile, plakety a odznaky
Engelmanns Eis Club Hernals 1887 - cena za 1.místo v umělec. bruslení, Nesign., bronz 40 mm s raž.ouškem
Maďarsko 1904 - Maďarský atletický klub - za vítězst. ve fotbale, Nesign., bronz 33x33 mm s původ. závěsem, dr.hr., dr.rysky, skvrnky, patina
Norimberk 1897 - XII.něm.spolk.střelby - proporečník, krajina, opis / německý znak, opis, Sign. Lauer, postříbř.měď 40mm, 27.135g, velké hrany, rys., patina
Medaile a odznaky spolků vysloužilců (veteránů)
Reichenberg (Liberec) 1935 - veteránský říšský den - Josef Müller, zakladatel spolku, opis/ radnice, opis, Nesign., patin.postř.bronz 83mm, 148.213g, dr.hr. R!
Zednářské medaile a jetony
Praha 1932 - lóže 28.října - Jan Ventura - zakladatel a první mistr - úmrtní medaile, Nesign., jednostranný litý bronz 60mm, 113.342g, pěkná patina R!
Rabausch - nástup. medaile 2.12.1848 - poprsí zpředu, opis / Boží oko, korunovační insignie na oltáři, opis, Sign.R, cín 41mm, Nov.3c, hrany, rysky, skvrny
2/1
Medaile vydané Českou numismatickou společností
Hradec Králové - pobočka ČNS
Kozák - malíř a básník Alois Beer (1833-1897) 1983 - poprsí zpředu, postavičky a květiny, opis / hořící svíce s paprsky, opis, Sign., patin.bronz 60 mm, BK.6
Pardubice - pobočka ČNS
Zahradník - postř. medaile na 25 let pobočky 1979 - jako replika tolaru Jana z Pernštejna, ale místo kladského znaku nápis, 42mm, 26.845g, BK.5A, zk.kovu
Havelka Luděk, 1941 -
Vlachovo Březí 1538 - pamětní medaile 1980 - kozel stojící na zadních nohách, nápis / renesanční dům, nápis na stuze, Sign., patinovaný bronz 70 mm
Jiří Trnka - nakladatelství Albatros 1982 - poprsí zleva, opis / Karkulka, vlk v posteli, nápis, Sign., postříbřený bronz 40 mm