Pátek 27.12.2019, 18:00:00.
Norimberk 1897 - XII.něm.spolk.střelby - proporečník, krajina, opis / německý znak, opis, Sign. Lauer, postříbř.měď 40mm, 27.135g, velké hrany, rys., patina