ČNS Praha, 79. aukce - DODRAŽBA

Maďarsko 1904 - Maďarský atletický klub - za vítězst.

Položka 2477
Vyvolávací cena: 150 Kč

Pátek 27.12.2019, 18:00:00.

Sportovní medaile, plakety a odznaky

Maďarsko 1904 - Maďarský atletický klub - za vítězst. ve fotbale, Nesign., bronz 33x33 mm s původ. závěsem, dr.hr., dr.rysky, skvrnky, patina