Německo - III.říše
Odznak za zranění - typ 1939 - 2.stupeň - Nesign., postř. bronzový plech, BB.50, Nimmergut.3843 (575), ND.7.02.09.b2, se šroubem a želez.maticí, 15.959g R!
Odznak za zranění - typ 1940 - 3.stupeň - Nesign., BB.54, Nimmergut.3846, černě lakovaný mosazný plech
Bojová spona ponorkových posádek - Sign."Schwerin- Berlin", BB.178, ND.7.09.10.a, Nimmergut.699, postříbřený tombak s vodorovnou sponou, 23.159g RR!
Sport. výkonnostní odznak DRA - 1.typ - 3.stupeň, Sign.Lauer, BB.293, Nimmergut.338, ND.6.06.03.c1
Polsko, republika, 1944 - 1989
Záslužný kříž PRL s meči (1952) - III.třída, WB.112-2-c, původní stuha
Polsko, republika, 1989 -
Záslužný kříž RP - patrně vydání po roce 1989, zlacený a smaltovaný bronz 42x42 mm s mečíkovým závěsem, závěsným kruhem a původní stuhou
Rumunsko
Řád Rumunské koruny - typ II.a (1932) - V.stupeň - rytíř - civilní skupina, BB.296, Nimmergut.268/E, chybí středový medailon Rv., poškoz.smalty, bez stuhy
2/3/-
Rusko - SSSR, 1923 - 1991
Medaile za vítězství nad Německem 1945, Herf.3.39, Planeta.190, původní stuha a průkaz na jméno "Paručuk Mastěj Michal" vydaný dne 7.9.1946
USA
Medaile Za dobré chování v armádě, Kerrigan.33b, původní stuha
Medaile Za službu ve Vietnamu (1965), Kerrigan.57a, stuha s hvězdičkou, malá stužka, původní etue
Bejvl Jaroslav, 1941 -
Franz Kafka - 80 let úmrtí 1924/2004 - poprsí čelně, nápis / pražské budovy, nápis, Sign.JB, Punc., Ag925, 40mm, (19.9g), pouze 215ks, kapsle
Franz Kafka - 80 let úmrtí 1924/2004 - poprsí čelně, nápis / pražské budovy, nápis, Sign.JB, zlacený bronz 40mm, pouze 187ks, kapsle R!
Hám Anton, 1899 - 1965
Trnava - na paměť 700.výročí povýšení na město 1938 - radnice, vavřínová a lipová ratolest / městský znak, opis, Nesign., Punc., pat. Ag987, 40mm, 29.250g, hr.
Hofmann Alfréd
Anton Bruckner - pamětní medaile 1896/1946 - hlava zprava, opis / varhany, opis, Sign., Punc., patinov. Ag900, 56mm, 81.796g, téměř R!
Christlbauer Josef, 1820 - 1897
St.Pölten - Zahradnický spolek - Za prac.zásluhy b.l. - císařský znak, opis / 5-řádkový nápis ve věnci, Sign., Punc., Ag 47mm, 37.742g, na hraně zkouška kovu
Kolářský Zdeněk, 1931 -
Ing.V.Klíma a M.Kubeš - 10 let společnosti Autoart 2000 - dva portréty, emblém, opis / emblémy, znaky, opis, Sign., patin. bronz 40mm, 27.891g, etue, text
Kovařík Miroslav, 1951 -
ZOH Nagano - Vlad. Růžička - kapitát zlatého mužstva 1998 - hokejista, opis / emblém her, nápis a opis, Sign., zlacený bronz 40 mm, kapsle
Neubauer Johann
Obchodní komora v Liberci b.l. (začátek 20.století) - dělník s kovadlinou, dole pohled na přístav / pohled na Liberec, v úseči nápis, patin. bronz 60 mm, téměř
Odehnal Antonín, 1878 - 1957
Zemědělská jednota ČSR b.l. - Za spolupráci - žena s kyticí stojící u pluhu, 3-řádkový nápis, Sign., patin. jednostr. bronz. plaketa 86x86 mm, skvrnky
Oppl Vladimír, 1953 -
Rudolf II. - 25 let Asociace starožitníků 1991/2016 - portrét mírně zprava, opis / antický chrám, 7-řádkový nápis a opis, Sign., patinovaná měď 50mm, 37.659g