ČNS Praha, 77. aukce - DODRAŽBA

ZOH Nagano - Vlad. Růžička - kapitát zlatého mužstva

Položka 2381
Vyvolávací cena: 300 Kč

Sobota 1.6.2019, 17:00:00.

Kovařík Miroslav, 1951 -

ZOH Nagano - Vlad. Růžička - kapitát zlatého mužstva 1998 - hokejista, opis / emblém her, nápis a opis, Sign., zlacený bronz 40 mm, kapsle

Zachovalost: Proof