ČNS Praha, 77. aukce - DODRAŽBA

Anton Bruckner - pamětní medaile 1896/1946 - hlava

Položka 2364
Vyvolávací cena: 2 400 Kč

Sobota 1.6.2019, 17:00:00.

Hofmann Alfréd

Anton Bruckner - pamětní medaile 1896/1946 - hlava zprava, opis / varhany, opis, Sign., Punc., patinov. Ag900, 56mm, 81.796g, téměř R!