Církevní medaile - mariánské družiny
Smíchov 1886 - korunovaná Panna Marie s Ježíškem, opis / blahoslavená Anežka Česká, opis, Sign.AK, Punc., Ag 28/32 mm s původním raženým ouškem, 12.675g
Smíchov 1886 - korunovaná Panna Marie s Ježíškem, opis / blahoslavená Anežka Česká, opis, Sign.AK, bronz 29/33 mm s pův.ouškem, vl.škr., nep.stopy kor.
Církevní medaile - stavba nebo svěcení chrámu
Praha Smíchov 1885 - svěcení basiliky svatého Václava 27.9., Sign.KŠ, postř.bronz 30 mm s původním raženým ouškem, Přib.730, krásná patina
Praha Smíchov 1885 - svěcení basiliky svatého Václava 27.9., Sign.KŠ, postř.bronz 30 mm s původním raženým ouškem, Přib.730, skvrnka, patina, téměř
Církevní medaile - protestantské
Sign.CM - 100 let Augsburgské konfese 1617 - dva muži s Biblí, svící a mečem, opis / starozákonní symboly, dva opisy, zlacené Ag 41mm, 18.433g, dr.rysky RR!
Církevní medaile - svatební a zásnubní
Nesign. (Dadler ?) - kněz žehná manželům, Boží ruka s rohem hojnosti, písmo / rodička, dítě a služebná, písmo, Ag 32mm, 7.982g, vada razidla, dr.hr., patina
Údobí let 1918 - 1938
Koruna 1922, 6.717g, pěkná patina, téměř
20 Haléř 1933, 3.159g, nep.hr., nep.rysky, patina R!
10 Haléř 1922, 1.972g
5 Haléř 1923, 1.676g, patina
Údobí let 1939 - 1945 / Slovensko
Kompletní sada mincí Slovenské republiky 1939 - 1945, oběhové 10 a 20 Koruny v obou variantách, nep.hr., nep.rysky, pěkná kazeta 25ks
1-0
Údobí let 1953 - 1960
25 Haléř 1954, 1.402g, dr.hr., dr.rysky, patina R!
Údobí let 1961 - 1969
3 Haléř 1962 - původní ražba, 0.650g R!
Údobí let 1970 - 1980
100 Kčs 1972 - Myslbek - zkušební ražba - Ag 39 mm, 19.890g, Sign.Kolářský, nep.hr., nep.rysky, patina R!
100 Kčs 1972 - Sládkovič - zkušební ražba - Ag 39 mm, Sign.AP/ZK (Andrej Peter, Zdeněk Kolářský), pův.etue
Sady oběhových mincí
Ročník 1986 - v etui 7ks
Česká republika, 1993 -
200 Kč 1995 - 50 let OSN, kapsle, etue, karta
200 Kč 1995 - Šafařík, kapsle, etue, karta
200 Kč 1996 - Česká filharmonie, kapsle, etue, karta
200 Kč 1996 - Svolinský, kapsle, etue, karta