ČNS Praha, 67. aukce

Smíchov 1886 - korunovaná Panna Marie s Ježíškem

Položka 801
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Docílená cena: 1 100 Kč

Pátek 11.12.2015, 22:00:00.

Církevní medaile - mariánské družiny

Smíchov 1886 - korunovaná Panna Marie s Ježíškem, opis / blahoslavená Anežka Česká, opis, Sign.AK, Punc., Ag 28/32 mm s původním raženým ouškem, 12.675g