ČNS Praha, 67. aukce

Praha Smíchov 1885 - svěcení basiliky svatého Václava

Položka 804
Vyvolávací cena: 300 Kč
Docílená cena: 300 Kč

Pátek 11.12.2015, 22:00:00.

Církevní medaile - stavba nebo svěcení chrámu

Praha Smíchov 1885 - svěcení basiliky svatého Václava 27.9., Sign.KŠ, postř.bronz 30 mm s původním raženým ouškem, Přib.730, skvrnka, patina, téměř