Marie Terezie a František Lotrinský
AR větší jeton na návštěvu uher. horních měst 1751 - portréty proti sobě, opis/ Fortuna a Merkur v horách, opis a nápis, Sign., Ag 25mm, 4.354g, M.1828, H.2904
Wurschbauer - AE medaile na založení Řádu M.Terezie 1757 - dvojportrét zprava, opis / Victoria s modelem řádu a ratolestí, opis, Sign., 50mm, 42.074g (M.1858)
František I., 1745 - 1765
Donner - AR medaile na korun. císařem 4.X.1745 - poprsí zprava, opis / Duch Boží, klenoty na oltáři, opis, Sign., 44mm, 35.078g, Nov.D.6b, H.2792, hlazená
Medaile na korunovaci ve Frankfurtu 4.X.1745 - portrét císaře, opis / portrét císařovny, dva opisy, Nesign., mosaz 35mm, Nov.D.13b, dr.hr., patina RR!
AR menší jeton na korunovaci ve Frankfurtu 4.X.1745 - Boží oko, korunov.klenoty na oltáři, opis / koruna, 8-řád.nápis, Ag 21mm, 1.798g, M.1764, Nov.D.19b, pat.
Nesign. - AE jeton na holdování v Namuru 1745 - poprsí zprava, opis / znak, ornament a opis, 31mm, 8.445g, H.2794, Nov.E.1a, exc., nep.nedor., patina
Karel Lotrinský - mladší bratr císaře Františka I.
Roettiers - AE pamětní jeton na rok 1752 - poprsí zprava, opis/ přístav, část zvěrokruhu, opis a nápis, Cu 33mm, 12.897g, M.neuv., H.neuv., vryp, pěkná pat.
Roettiers - AE pamětní jeton na rok 1763 - poprsí zleva, opis/ atributy míru a bohatství, písmo, Sign., Cu 32mm, 15.114g, M.neuv., H.neuv., pěkná patina
Roettiers - AE pamětní jeton na rok 1764 - poprsí zleva, opis / korunovaný znak, opis a nápis, Sign.R, Cu 32mm, 12.347g, M.2118, H.neuv., pěkná patina
Roettiers - AE pamětní jeton na rok 1764 - poprsí zleva, opis / korunovaný znak, opis a nápis, Sign., Cu 32mm, 12.598g, M.neuv., H.neuv., pěkná patina
Roettiers - na 25 let vlády Marie Terezie 1769 - poprsí zleva, opis/ 9-řádk.nápis, Sign., bronz 31mm, 12.231g, M.2125, H.3100(Ag), dr.hr., krásná patina
Roettiers - na 25 let vlády Marie Terezie 1769 - poprsí zleva, opis / 9-řádkový nápis, Sign., bronz 31mm, 12.478g, M.2125, H.3100(Ag), pěkná patina, tém.
Marie Terezie a Josef II.
Krafft - AR medaile na holdování v Krakově 1773 - dvojportrét zprava, opis / Galicia holduje Austrii, písmo, 50mm, 43.483g, M.2053, dr.hr., dr.rysky, téměř
Josef II., 1780 - 1790
Menší peníz na korunovaci ve Frankfurtu 3.4.1764 - Boží oko, meč a pluh na zeměkouli, opis / koruna, nápis, Ag 20mm, 1.948g, M.1922, Nov.C.14b, lakovaný
Větší peníz na korunovaci ve Frankfurtu 3.IV.1764 - Boží oko, meč a pluh na zeměkouli, opis / koruna a 9-řád.nápis, Ag 24mm, 4.206g, M.1921, Nov.C.13b, pat.
Menší peníz na korunovaci ve Frankfurtu 3.IV.1764 - Boží oko, meč a pluh na zeměkouli, opis / koruna, nápis, Ag 20mm, 1.978g, M.1922, Nov.C.14b, patina
Josef II. a Josefa Bavorská
Widemann - AR medaile na svatbu ve Vídni 23.1.1765 - dvojportrét zprava, opis / Austria a Hymen u oltáře, písmo, Sign., Ag 40mm, 26.142g, M.1938, H.3136, téměř
Krafft - rozšíření university v Pavii 1770 - poprsí zprava, opis / Aténa předává mladé ženě univ. žezlo, písmo, Sign., měď 50mm, H.n.3143(Ag), M.2025(AR)
Krafft - setkání s Fridrichem II. u Nového Města 1770 - poprsí zprava, opis / panovníci na koních, vojsko, písmo, Sign., bronz 48 mm, Don.3021(Ag), hr., škr.
Donner - AR medaile na osvobození Bělehradu 1789 - poprsí zprava, opis / Fama píše na památník, písmo, 40mm, 26.205g, M.2180, H.3176, dr.hr., patina, téměř