ČNS Praha, 68. aukce

Roettiers - na 25 let vlády Marie Terezie 1769 -

Položka 791
Vyvolávací cena: 700 Kč
Docílená cena: 700 Kč

Pátek 8.4.2016, 22:00:00.

Karel Lotrinský - mladší bratr císaře Františka I.

Roettiers - na 25 let vlády Marie Terezie 1769 - poprsí zleva, opis/ 9-řádk.nápis, Sign., bronz 31mm, 12.231g, M.2125, H.3100(Ag), dr.hr., krásná patina