ČNS Praha, 68. aukce

Medaile na korunovaci ve Frankfurtu 4.X.1745 -

Položka 784
Vyvolávací cena: 1 600 Kč
Docílená cena: 0 Kč

Pátek 8.4.2016, 22:00:00.

František I., 1745 - 1765

Medaile na korunovaci ve Frankfurtu 4.X.1745 - portrét císaře, opis / portrét císařovny, dva opisy, Nesign., mosaz 35mm, Nov.D.13b, dr.hr., patina RR!

Zachovalost: -1/2