František II., 1792 - 1835
12 Krejcar 1795 C, 4.575g, dr.vady materiálu, nedor., nep.hr., vlas.rysky, pěkná patina
Ferdinand V., 1835 - 1848
20 Krejcar 1835 C - FERDINANDVS, 6.685g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina R!
6 Krejcar 1848 C, 2.212g, nep.rysky, téměř
3 Krejcar 1838 C, 1.663g, patina R!
Friedrich Falcký, 1619 - 1620
Oválná pamětní medaile na korunovaci v Praze 1619 - portrét zprava, opis/ pět rukou drží korunu nad lvem, lité Pb 34x40 mm, 35.203g, ČS.382, Nov.A.neuv., pat.
Ferdinand IV. - následník trůnu, zemřel 9.7.1654
Malý jeton na korunovaci v Regensburgu 18.VI.1653 - Boží oko, žezlo, nápis na stuze / pod korunou 6-řádk. nápis, M.846, H.2020, Novák.8b, Ag 18mm, 1.096g, m.o.
Leopold I., 1657 - 1705
Laufer 1685 - andělé držící portrét císaře nad Vídní/ medailony deseti dobytých pevností, 2-řádkový nápis, Ag 40mm, 25.845g, M.975, H.2103, stopa po oušku, pat.
Laufer 1685 - andělé držící portrét císaře nad Vídní/ medailony deseti dobytých pevností, 2-řádkový nápis, Ag 40mm, 22.823g, M.975, H.2103, krásná patina R!
Josef I., 1705 - 1711
Hautsch - AR medaile na římskou korunovaci 1690 - medailonky císaře a císařovny, orel, písmo / Josef I. mezi kurfiřty, opisy, 45mm, 38.715g, Nov.I.1a, M.1218
Dostál - 300.výročí nástupu na český trůn 1705/2005 - polopostava mírně zprava, nápis / stylizovaný znak, Sign."D", patin. mosaz 50 mm, 56.576g, "certifikát"
Karel VI., 1711 - 1740
Větší jeton na korunovaci ve Frankfurtu 22.XII.1711 - zeměkoule v oblacích, opis / koruna a 8-řádk. nápis, Nesign., Ag 26mm, 3.820g, M.1367, Nov.F.41b, patina
Menší jeton na korunovaci ve Frankfurtu 22.XII.1711 - zeměkoule v oblacích, opis / koruna a 8-řádk. nápis, Nesign., Ag 20mm, 1.970g, M.1368, Nov.F.47b, patina
AR menší jeton na korunovaci v Praze 5.9.1723 - Země v oblacích, opis / koruna a 7-řádkový nápis, Nesign., 21mm, 1.981g, ČS.1112, M.1580, Nov.Z.8b, patina
Donner - založení Rytířské akademie v Lehnici 1735 - poprsí zprava, opis / bohové s modelem budovy, písmo, Sign., Ag 51mm, 52.548g, ČS.1144, dr.rysky, patina R!
Karel VI. a Alžběta Kristýna
Nesign.- medaile na narození arcivév. Leopolda 1716 - dítě na trůnu, mezi anděly, opis / Slunce ve znamení skopce, opis, Ag 43mm, 28.760g, H.2570, hlazeno v pl.
Karel VII. Bavorský, 1742 - 1745
Werner - na volbu císařem ve Frankfurtu 24.1.1742 - poprsí zprava, opis/ císařský orel, dvě sochy, písmo, Nov.B.15a, M.1657, nep.rysky, pěkná patina, téměř R!
Marie Terezie, 1740 - 1780
Krafft - AR medaile na uzdravení od neštovic 1767 - poprsí zprava, opis / Providentia, Minerva, Saturn a znak, písmo, 57mm, 60.744g, M.1975, H.2946, patina
Guillemard - na rozšíření a zkrášlení paláce v Miláně 1778 - portrét v závoji zprava, opis/ průčelí paláce, písmo, Sign., měď 50 mm, PG.51, MT.277, pod.štítek R!
Seidan - AE med. na 100 let řádu Marie Terezie 1857 - poprsí zprava, opis / klenot řádu s mečem a vavříny, opis, Sign., 58mm, ČS.1349, nep.rysky, pěkná patina
Marie Terezie a František Lotrinský
Kaiserswert - založení Tereziánské akademie 1746 - dvojportrét, opis / Minerva s dítětem, budovy, písmo, Sign., měď 49mm, 54.339g, M.1791(Ag), H.2884(Ag)