ČNS Praha, 68. aukce

Menší jeton na korunovaci ve Frankfurtu 22.XII.1711 -

Položka 772
Vyvolávací cena: 1 600 Kč
Docílená cena: 1 600 Kč

Pátek 8.4.2016, 22:00:00.

Karel VI., 1711 - 1740

Menší jeton na korunovaci ve Frankfurtu 22.XII.1711 - zeměkoule v oblacích, opis / koruna a 8-řádk. nápis, Nesign., Ag 20mm, 1.970g, M.1368, Nov.F.47b, patina

Zachovalost: -1/1