ČNS Praha, 68. aukce

AR menší jeton na korunovaci v Praze 5.9.1723 - Země

Položka 773
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Docílená cena: 2 800 Kč

Pátek 8.4.2016, 22:00:00.

Karel VI., 1711 - 1740

AR menší jeton na korunovaci v Praze 5.9.1723 - Země v oblacích, opis / koruna a 7-řádkový nápis, Nesign., 21mm, 1.981g, ČS.1112, M.1580, Nov.Z.8b, patina