Česká republika, 1993 -
200 Kč 2013 - 250 let narození Aloyse Klara, KM.136 (Ag900, 13.0g, 15.600ks), kapsle, etue, karta
200 Kč 2013 - 750 let založení kláštera Zlatá Koruna, KM.137 (Ag900, 13.0g, 6.900ks), kapsle, karta
200 Kč 2013 - 750 let založení kláštera Zlatá Koruna, KM.137 (Ag900, 13.0g, 15.400ks), kapsle, etue, karta
200 Kč 2013 - 100 let narození Josefa Bicana, KM.138 (Ag900, 13.0g, 6.800ks), kapsle, karta
200 Kč 2013 - 100 let narození Josefa Bicana KM.138 (Ag900, 13.0g, 14.300ks), kapsle, etue, karta
200 Kč 2013 - 100 let narození Otto Wichterleho KM.139 (Ag900, 13.0g, 14.200ks), kapsle, etue, karta
200 Kč 2013 - 100 let narození Otto Wichterleho, KM.139 (Ag900, 13.0g, 14.200ks), kapsle, etue, pomačkaná karta
200 Kč 2014 - 100 let narození Tomáše Bati mladšího (Ag900, 13.0g, 5.800ks), kapsle, karta
200 Kč 2016 - 150 let bitvy u Hradce Králové (Ag925, 13.0g, 10.000ks), kapsle, etue, karta
2 Koruna 2018 - v kartonovém obalu k 25.výročí vzniku české mincovny a české měny, číslováno (4922/10000)
Sada oběhových mincí v původní etui - ročník 1994, 10 Haléřů - 50 Korun + jeton mincovny, Hamburk: 20Kč, 50Kč, Jablonec: všechny ostatní nominály 10ks
Sada oběhových mincí v původní etui - ročník 1995, 10 Haléřů - 50 Korun + jeton mincovny 10ks
Sada oběhových mincí v původní etui - ročník 2001, 10 Haléřů - 50 Korun, etue, průvodní text 9ks
Belgie, Leopold II., 1865 - 1909
2 Frank 1867 - DES BELGES, KM.30.1, patina
-2/2-
Frank 1880 - 50 let nezávislosti, KM.38 (Ag835), 4.835g, nep.hr., nep.rysky, patina R!
50 Centimes 1909 - DES BELGES - sign. s tečkou, KM.60.1 (Ag835), 2.475g, nep.hr., nep.rysky, patina
Bulharsko, Ferdinand I. jako král, 1908 - 1918
50 Stotinka 1913, KM.30 (Ag835), 2.459g, nep.hr., vl.rysky
Bulharsko, republika, 1946 -
2 Leva 1981 - Matka a dítě, KM.122 (CuNi), patina
Černá Hora, Nikola I. jako král, 1910 - 1918
Perper 1912, KM.14 (Ag835), 4.940g, nep.hr., nep.rysky, patina
Dánsko, Frederik VI., 1808 - 1839
Speciesdaler 1839 FF, Altona, KM.695.1 (Ag875), 28.391g, stopa po závěsu, dr.hr., rysky, patina R!