Příjem limitů končí:Sobota 15.12.2018, 16:00:00.
Belgie, Leopold II., 1865 - 1909
50 Centimes 1909 - DES BELGES - sign. s tečkou, KM.60.1 (Ag835), 2.475g, nep.hr., nep.rysky, patina