Náboženské medaile, Německo - Sv. Alois s křížem, lebkou, lilií a korunou, opis / Pan
Německo - Sv. Alois s křížem, lebkou, lilií a korunou, opis / Pan na Marie Immaculata, opis mosaz postř. 31x36 mm 10,977 g pův. závěs
Náboženské medaile, Polsko - Maxmilin Maria Kolbe (františkán - zemřel v Osvětimi, ka
Polsko - Maxmilin Maria Kolbe (františkán - zemřel v Osvětimi, ka nonizován 10.10. 1982). A: Poprsí čelně, bez textu / R: Dvanástiř ádkový polský nápis Cu 45 mm
Náboženské medaile, Polsko - Čenstochová, 600 LAT JASNEJ GÓRY 1682-1982,
Polsko - Čenstochová, 600 LAT JASNEJ GÓRY 1682-1982, A: Chrím a obraz Matky Boží / R: Poprsí Jana Pavla II. zleva, opi s postř. bronz 35 mm
Náboženské medaile, Polsko - Gidle, Dominikánský klášter. A: Výjev nálezu, vyorání mi
Polsko - Gidle, Dominikánský klášter. A: Výjev nálezu, vyorání mi lostné sošky, nad ním oltář Matky Boží Gidelské v kapli dominikan ského kostela / R: Obraz Panny Marie Čenstochovské mosaz 19x2 3 mm ploché ouško
Náboženské medaile, Polsko - Krakov, kostel a klášter sv. Františka, kaple Bolestné M
Polsko - Krakov, kostel a klášter sv. Františka, kaple Bolestné M atky Boží. Škapulířová medaile, A: Matka Boží mezi čtyřni anděly, opis / R: Ikona Božské Srdce Páně, opis Al 28 mm ploché ouško
0/1
Náboženské medaile, Rakousko - Mariánská kongregace panen. A: Výjev zvěstování, opis
Rakousko - Mariánská kongregace panen. A: Výjev zvěstování, opis / Svatá Barbora, opis Al 27x48 mm tvat štítu orig ouško (2/2) 2/ Svatý Klement Maria (Hofbauer) vídeňský apoštol / Panna Maria Ustavičné pomoci Al 38x49 mm tvar kříže (-1/1)
1-2
Náboženské medaile, Rakousko - Maria Zell 1157 - 1957, basilika čelně, opis / Milostn
Rakousko - Maria Zell 1157 - 1957, basilika čelně, opis / Milostn í soška, opis MAGNA MATER AUSTRIAE 1955 sign.: WILD postř. bronz 33 mm 12,324 g
0/RL
Sportovní medaile a ceny, Belgie - Královský erb Leopolda podloženy basebolovou pálkou a či
Belgie - Královský erb Leopolda podloženy basebolovou pálkou a či nkou Cu nepravidel. tvaru 35x38 mm
Sportovní medaile a ceny, Švýcarsko - Na moazné podložce vsazená bronz. medailka s lyžařem
Švýcarsko - Na moazné podložce vsazená bronz. medailka s lyžařem v sjezdovém postoji, bez opisu / vyrytý nápis HELVETIA ouško
Bánská Štiavnica, 700 let městského a báňského práva, Horník při prácí / Městský zn
700 let městského a báňského práva, Horník při prácí / Městský zn ak Ag punc 987/1000 28 mm 4,501g
700 let městského a báňského práva, Horník při prácí / Městský zn ak Ag punc 987/1000 28 mm 4,446g
RL
700 let městského a báňského práva, Horník při prácí / Městský zn ak Ag punc 987 a zn. mincovny 28 mm 4,496g
Brno, Slavnost odhalení práporu řemeslnícké besedy "SVATOPLUK", opis a
Slavnost odhalení práporu řemeslnícké besedy "SVATOPLUK", opis a 2řádk. nápis / Spojené ruce pod zkříženým kladivem s husím brkem, opis: V BRNĚ 5. ČERVENCE 1873 Sn 26,5 mm orig. ouško
Brno, Za chvályhodné úspěchy v oblasti pěstování ječmene K.k. zemědělsk
Za chvályhodné úspěchy v oblasti pěstování ječmene K.k. zemědělsk é společnosti ve Vídni, Klasy ječmene a 6-ti řádkový němec. nápis / alegorie postav , bez textu sign.: HUJER na hr. punc. zn. B SW (Brüder Schneider-Wien) postř. bronz (Ag ?) 100x58 mm pův
Brno, 70 let Českého divadla v Brně 1884-1954, budova divadla na vavřín
70 let Českého divadla v Brně 1884-1954, budova divadla na vavřín . větvičce / postavy Jeníka a Kecala z Prodannevěsty, opis DIVADL O. ŠKOLA. NÁRODA sign.: K. Babraj zlacený Al 60,5 mm připe vněna žluto-fialová trjúhelníková stužka
Brno, Česká numis.společnost - Žeton na 164. aukci (početní peníz Petra
Česká numis.společnost - Žeton na 164. aukci (početní peníz Petra Voka z Rožmberka a Kateřiny z Ludonic Cu klipa 23x23 mm 18,4 53g /J. Jelínek/ raženo 36 ks RS-38d
České Budějovice, Obchodní a průmyslová komora, alegorie obchodu a průmyslu, opis /
Obchodní a průmyslová komora, alegorie obchodu a průmyslu, opis / "PRO ZÁSLUHU", dvouřádk. nápis ve věnci Ag 44 mm - zasazená ( bez poškození medaile) v rámečku s ouškem a závěsem 41,795 g
Havířov, Česká num. spol. pob. v Havířově, městský znak / Nová jáma Lazy
Česká num. spol. pob. v Havířově, městský znak / Nová jáma Lazy Cu 30 mm 12,562 g
Havířov, 40 let ČNS Havířov 1972-2012, Těšínský obol a čtyřřádk. nápis / M
40 let ČNS Havířov 1972-2012, Těšínský obol a čtyřřádk. nápis / M ěstský znak a opis sign.: JJ (Jaroslav Jelínek) Cu 30,5 m m 12,45 g
Havířov, 45. výročí pobočky České numism. společnosti v Havířově 1972-2017
45. výročí pobočky České numism. společnosti v Havířově 1972-2017 , po obvodu pět kostelů / Městský znak a opis Česká num. spol. po b. v Havířově Ag 999 30 mm 15,133 g punc. zn. na hr.