Nummus Olomouc, 58. aukce

70 let Českého divadla v Brně 1884-1954

Položka 4035
Vyvolávací cena: 300 Kč

Pátek 31.3.2023, 23:59:00.

Brno, 70 let Českého divadla v Brně 1884-1954, budova divadla na vavřín

70 let Českého divadla v Brně 1884-1954, budova divadla na vavřín . větvičce / postavy Jeníka a Kecala z Prodannevěsty, opis DIVADL O. ŠKOLA. NÁRODA sign.: K. Babraj zlacený Al 60,5 mm připe vněna žluto-fialová trjúhelníková stužka