Nummus Olomouc, 58. aukce

Za chvályhodné úspěchy v oblasti pěstování ječmene K.k. zemědělsk é společnosti ve Vídni

Položka 4034
Vyvolávací cena: 2 200 Kč

Pátek 31.3.2023, 23:59:00.

Brno, Za chvályhodné úspěchy v oblasti pěstování ječmene K.k. zemědělsk

Za chvályhodné úspěchy v oblasti pěstování ječmene K.k. zemědělsk é společnosti ve Vídni, Klasy ječmene a 6-ti řádkový němec. nápis / alegorie postav , bez textu sign.: HUJER na hr. punc. zn. B SW (Brüder Schneider-Wien) postř. bronz (Ag ?) 100x58 mm pův