Československo - různé
ČSTV - Za zásluhy o rozvoj tělovýchovy - III.třída, Pulec.C.30-h, Nesign.(J.Prádler), patinov.bronz 30 mm s kov. závěsem, špendlíková miniatura
ČSTV - 30 let sjednocení tělesné výchovy 1948 - 1978, Sign.Skromný, patin.bronz 28 mm se závěsem a stuhou, původní etue
KSČ - pamětní odznak "Srp a kladivo", Nesign., zlacený bronz 25x28 mm se zavíracím špendlíkem
Lidové milice - medaile Za zásluhy o LM, Sign.JH, patinov.bronz 32 mm se závěsem a stuhou, dvě stužky, původní etue, průkaz "Zdeňku Klikarovi, 25.2.1983"
Lidové milice - Čestný odznak, Nesign., částečně smalt. zlac. hvězda 45 mm s upínacím šroubem, maticí a podložkou, etue, průkaz "Zdeňku Klikarovi 24.11.81"
Lidové milice - odznak Vzorný milicionář - typ 1970, Sign. Biž.06.Jablonec.n.N., eloxov. hliník 33x40 mm se šroubem, podložkou a maticí, poškozený průkaz
PSVB (pomocná stráž Veřejné bezpečnosti) - medaile za dobrovolnou práci ve prospěch socialistické spol., Chur3.171, stužka s miniaturou
ROH - TSO Bratislava - odznak Za zásluhy, Nesign., smaltovaný, zlacený a postříbřený bronz 43 mm se zavíracím špendlíkem
SNB - čestný odznak - II.typ, Kub.A.5.b, Nesign., zlacený a smaltovaný bronz 40 mm se kovovým závěsem, průkaz "výměna - kpt. Vítu Hniličkovi 3.1.1977"
1/-/1
SNB - medaile Za službu v SNB, Kub.A.2, Nesign., postříbřený bronz 35 mm se závěs. ramínkem a stuhou, malá stužka
SNB - pamětní medaile 30 let SNB (1975), Kub.A.6, zlacený smaltovaný bronz se stuhou, Nesign., stužka
SNB - zlacená a smaltovaná záslužná medaile SNB, Kub.6-B, se závěsným ramínkem a stuhou, malá stužka
SSM - medaile Za socialistickou výchovu - I.stupeň, Nesign.(Kolářský), Krubl.tab.29 (str.58), zlacený bronz 30 mm s kovovým závěsem
SSM - medaile Za socialistickou výchovu - II.stupeň, Nesign.(Kolářský), Krubl.tab.29 (str.58), postříbřená měď 30 mm s kovovým závěsem
SSM - medaile Za socialistickou výchovu - III.stupeň, Nesign.(Kolářský), Krubl.tab.29 (str.58), patinovaný bronz 30 mm s kovovým závěsem
SSM - medaile Za socialistickou výchovu - III.stupeň, Nesign.(Kolářský), Krubl.tab.29 (str.58), patinovaná měď 30 mm s kovovým závěsem
Svazarm - medaile Za brannou výchovu - I.třída, Nesign., zlacený a smaltovaný bronz 34x32 mm se stužkou a kovovým ráhnem, malá stužka
Svazarm - medaile Za brannou výchovu - II.třída, Nesign., postříbřený a smaltovaný bronz 34x32 mm se stužkou a kovovým ráhnem, malá stužka s miniaturou
Svazarm - medaile Za brannou výchovu - II.třída, Nesign., postříbřený a smaltovaný bronz 34x32 mm s kovovým závěsem
Svazarm - jubilejní medaile Svazarmu Středočeského kraje na 30. a 35. výročí Svazarmu, 2 kusy