Sobota 8.4.2017, 16:00:00.
Československo - různé
Lidové milice - odznak Vzorný milicionář - typ 1970, Sign. Biž.06.Jablonec.n.N., eloxov. hliník 33x40 mm se šroubem, podložkou a maticí, poškozený průkaz