Příjem limitů končí:Sobota 8.4.2017, 16:00:00.
Československo - různé
SSM - medaile Za socialistickou výchovu - I.stupeň, Nesign.(Kolářský), Krubl.tab.29 (str.58), zlacený bronz 30 mm s kovovým závěsem