Ludvík Filip Orleánský - 10 let vlády 27.7.1840 - poprsí zleva, opis / běžící genius s pochodní, vročení, opis, Sign.Montagny, bronz 25 mm, patina
Ferdinand Filip Ludvík Orleánský - pam.medailka 1846 - hlava zprava, opis / kaple sv.Ferdinanda, 8-řádkový nápis, Sign.Borrel, bronz 26 mm, nep.hr., krásná pat.
Napoleon III. a Eugenie - AE svatbní jeton 1853 - portrét císaře zleva, oips/ portrét císařovny zprava, opis, Sign.Montagny, bronz 25 mm, pěkná patina, téměř
Irán
Muhammad Reza Pahlavi - 2500 let Perské říše (1971) - hlava zleva/ destička s klínovým písmem, perský opis, vročení (SH.1350) a věnec z květin, Ag 30mm, 11.585g
Itálie
Vitopardo - Na památku hrdinů českoslov. legií 1918 - Victorie s trhá okovy / dva znakyv růžovém keři, 4-řádk.nápis, Nepunc., Ag 45mm, 44.158g, hr., rysky
Vitopardo - Na památku hrdinů českoslov. legií 1918 - Victoria s rozepjatými křídly trhá okovy / znaky v růžovém keři, nápis, Nepunc., pat. Ag 45mm, 44.065g
Giannone - AE medaile na spojenectví s Německem 1943 - hlava v přilbě, opis/ přilba, dva bodáky, vavřínová ratolest a písmo, Sign., patinovaný bronz 50 mm
Německé státy před rokem 1871
Kullrich a Loos - Christoph Gottlieb Ziemssen 1867 - poprsí zleva, opis / 11-řádkový nápis v kruhu hvězd, Sign., bronz 42 mm, krásná patina, téměř
Německo - Anhalt
Leopold Friedrich Franz - 50 let vlády v Dessau 1801 - poprsí zleva, dvojitý opis / Minerva s medvědem, písmo, Sign.Loos, Ag 44mm, 34.660g, nep.hr., dr.rysky
Německo - Bavorsko
Carol Kock - AR pamětní medaile 1584 - poprsí zprava, opis / erb, opis, Nesign., Nepunc., 34mm, 12.306g, dr.vady razidla, dr.vady materiálu, pěkná patina R!
Německo - Hamburg
Vlastenecká společnost b.l. - Za dlouholetou službu - sedící personifikace města, znak, opis / úl, dvojitý opis, zlacené, Puncov., Ag925, 27mm, 8.926g, patina
Vlastenecká společnost b.l. - Za dlouholetou službu, sedící personifikace města, znak, opis / úl, dvojitý opis, Nesign., Punc. Ag925, 33mm, 16.183g, patina
Vlastenecká společnost (založ. 1765) - za dlouholetou službu, sedící personifikace města, znak, opis / úl, dvojitý opis, Punc., Ag1000, 33mm, 16.103g, patina
Německo - Norimberk
Nesign. - mírové klipa 1650 - zeměkoule se sepjatýma rukama, Boží ruka držící věnec, opis / znak 7-řádkový nápis a opis, Ag 31x30 mm, 7.689g, dvě dírky, patina
Německo - Prusko
Friedrich II. - AR medaile na svěc.pomníku 1747 -král na koni zleva, opis, vročení / 4-řádk. nápis ve věnci a opis, Sign.Lorenz, 42mm, 28.983g, nep.hr., rysky R!
Friedrich II. - na obsazení Prahy 6.V.1757 - poprsí zprava, opis/ Bohemia klečí před tančící Niké, trofej a písmo, Nesign., bronz 48 mm, dr.hrany, pěkná patina
Friedrich II. - AR medaile na bitvu u Rosbachu 1757 - poprsí zprava, opis/ boj Jupitera s obrem, trofej, opis a nápis, Nesign., 49mm, 43.351g, rysky, pat. R!
Kullrich - odhalení pomníku Friedricha II. 31.V.1851 - poprsí zleva v klobouku / jezdecká socha zleva na podstavci, opis, Sign., měď 38 mm, krásná patina
Německo - Württemberg
Heilbronn - Jihoněmecká bursa drobného zvířectva b.l. - skupina drůbeže a opis ve věnci / zpěvní ptáci, zvířata a nápis ve věnci, Sign., bronz 80mm, patina
Vilém II. a Augusta Victoria - výročí sňatku 1912 - dvojportrét zprava, opis / 7-řádkový nápis, Sign. E.Weigand.SC., Nepunc., Ag 45mm, 50.440g, vlas.rysky