ČNS Praha, 63. aukce

Nesign. - mírové klipa 1650 - zeměkoule se sepjatýma

Položka 2634
Vyvolávací cena: 500 Kč
Docílená cena: 650 Kč

Německo - Norimberk

Nesign. - mírové klipa 1650 - zeměkoule se sepjatýma rukama, Boží ruka držící věnec, opis / znak 7-řádkový nápis a opis, Ag 31x30 mm, 7.689g, dvě dírky, patina

Zachovalost: -1/1-