ČNS Praha, 63. aukce

Kullrich a Loos - Christoph Gottlieb Ziemssen 1867 -

Položka 2628
Vyvolávací cena: 600 Kč
Docílená cena: 600 Kč

Německé státy před rokem 1871

Kullrich a Loos - Christoph Gottlieb Ziemssen 1867 - poprsí zleva, opis / 11-řádkový nápis v kruhu hvězd, Sign., bronz 42 mm, krásná patina, téměř