Praha - medaile Zemské jubilejní výstavy 1891
Kříž - Zemědělská rada pro Království české b.l. - český lev, dvojitý opis / česko-němec. nápis ve věnci Sign., bronz 42mm, jako ŠFP.6c (uděleno 241 ks), pat.
Šmakal - Zemědělská rada pro Království české b.l. - český lev, dvojitý opis / česko-němec. nápis ve věnci Sign., Ag800, 42mm, 24.969g, jako ŠFP.6b, patina
Braun a Mauder - Záslužná medaile města Prahy 1891 - kráčející Čechie se lvem, opis / znak Prahy a opis, Sign., Punc., Ag 60mm, 88.165g, ŠFP.7a, vlas.rysky
Braun a Mauder - Záslužná medaile města Prahy 1891 - Městský znak, opis / kráčející Čechie se lvem, opis, poměděný bronz 60mm, 81.837g, ŠFP.7c, dr.hr., patina
Myslbek - Obchodní a živnost. komora v Praze 1891 - hlava Čechie zleva, opis/ stoj. Putti s věncem, opis, Sign., Punc., Ag 56mm, 66.807g, ŠFP.8b, uděleno 33ks
Myslbek - Obchodní a živnost. komora v Praze b.l. - hlava Čechie zleva, opis / stojící Putti s věncem, opis, Sign., bronz 56 mm, ŠFP.8c, krásná patina
Myslbek - Obchodní a živnost. komora v Praze b.l. - hlava Čechie zleva, opis / stojící Putti s věncem, opis, Sign., bronz 56 mm, ŠFP.8c, stopy zlacení, pat.
Peška - Obchodní a živnost. komora v Plzni b.l. - městský znak, český opis / tři postavy, německý opis, Punc., Ag800, 44mm, 29.907g, ŠFP.9b, hr., vlas.rysky
Peška - Obchodní komora v Č.Budějovicích b.l. - alegorie, opis / česko-něm. nápis ve věnci, Nesign., Punc., Ag800, 44mm, 37.951g, ŠFP.10a, hr., rysky
Peška - Obchodní komora v Č.Budějovicích b.l. - alegorie, opis / česko-něm. nápis ve věnci, Nesign., zlacený bronz 44 mm, ŠFP.10(c), vl.rysky, pěkná pat.
Kříž - Spolek k zvelebení drobných zvířat b.l. - český lev, dvojitý opis / kohout zleva, opis, Sign., Punc., Ag800, 43mm, 32.809g, ŠFP.13a, vl.rysky, pat.
Braun - stříbrná medaile pro vystavovatele - český lev s praporcem / lipová a dubová ratolest, nápis, Punc., Ag 44mm, 38.242g, ŠFP.17b, dr.hr., krásná pat.
Braun - bronzová medaile pro vystavovatele - český lev s praporcem / lipová a dubová ratolest, český a německý nápis, Sign., bronz 44 mm, ŠFP.17c, patina
Braun - bronzová medaile pro skupinovou porotu - český lev s praporcem / český a německý nápis, Nesign., bronz 44 mm, ŠFP.19a, skvrnky, patina
Braun - stříbrná medaile pro spolupracovníky - český lev s praporcem/ lipová a dubová ratolest, česko-něm. nápis, Punc., Ag 36mm, 24.896g, ŠFP.20b, krásná pat.
ČOS - II.všesokolský slet 28.-29.6.1891 - sokol s praporem a šavlí, nápis / Průmyslový palác, emblém Sokola, opis, Nesign., bronz 39 mm, ŠFP.21c, pat. R!
ČOS - II.všesokolský slet 28.-29.6.1891 - sokol s praporem a šavlí, nápis / Průmysl.palác, znak Sokola, opis, cín 38 mm s původním ouškem, ŠFP.21e, patina
0/1
Christlbauer - návštěva Fr.Josefa na výstavě 1891 - poprsí zprava, opis / 6-řádkový nápis ve věnci, Sign. J.CH., zlacená mosaz 43 mm, ŠFP.23b, dr.škr., patina
Nesign. - návštěva císaře Fr.Josefa I. - poprsí zprava, český opis / Průmyslový palác, český opis, zlacená mosaz 33 mm s ouškem, ŠFP.25a
Kettner - medaile podle Hynaisova plakátu - alegorie ve věnci / Prům.palác, nápis na stuze a 3-řádk.nápis, Sign., Nepunc., Ag 39mm, 20.189g, ŠFP.39a, vady mat.