Praha - medaile Zemské jubilejní výstavy 1891
Kříž - Spolek k zvelebení drobných zvířat b.l. - český lev, dvojitý opis / kohout zleva, opis, Sign., Punc., Ag800, 43mm, 32.809g, ŠFP.13a, vl.rysky, pat.