ČNS Praha, 77. aukce

Peška - Obchodní komora v Č.Budějovicích b.l. -

Položka 2549
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Docílená cena: 6 600 Kč

Praha - medaile Zemské jubilejní výstavy 1891

Peška - Obchodní komora v Č.Budějovicích b.l. - alegorie, opis / česko-něm. nápis ve věnci, Nesign., Punc., Ag800, 44mm, 37.951g, ŠFP.10a, hr., rysky