Praha - medaile Zemské jubilejní výstavy 1891
Peška - Obchodní komora v Č.Budějovicích b.l. - alegorie, opis / česko-něm. nápis ve věnci, Nesign., Punc., Ag800, 44mm, 37.951g, ŠFP.10a, hr., rysky