Harcuba Jiří, 1928 - 2013
ČSPDP - menší stříbrná medaile na 50 let spol. 1987 - Loreta v Praze na Hradčanech, vročení, opis / český lev, opis, Sign., Punc., Ag900, 38mm, 44.631g R!
ČSPDP - 80 let vzniku Československa 1998 - stylizov. hlava Republiky, opis / sedící postava a dvojitý opis, Sign., Ag 40mm, 37.398g, kapsle, etue
Hartig Arnold, 1878 - 1972
Theodor Cichorius - pamětní medaile 1893/1928 - poprsí zleva, nápis, Sign., patin.jednostr.bronz 71mm
Salzburg - 175 let narození W.A.Mozarta 1756/1931 - poprsí zprava, opis / pohled na město, lyra, znaky, opis, Sign., Punc., Ag900, 36mm, 18.935g, vlas.rysky
Havelka Luděk, 1941 -
Národní divadlo - Za zásluhy o rekonstrukci 1983 - budovy ND, emblém, vročení / triga, stará budova ND, nápis, Sign., Punc., Ag900, 40mm, 32.454g, pův.etue
Zdeněk Burian (1905 - 1981) - AR pamět.medaile 1984 - poprsí zprava, opis/ tyranosaurus v krajině, emblém firmy Artia, Sign., Ag900, 40mm, 31.567g, patina
Hofmann E.
Dr.Karl Scheimplug 1909 - poprsí zprava, 2-řádkový nápis, Sign., bronz 48x70 mm, krásná patina, téměř
Hujer Ludvík, 1872 - 1968
Silný a svobodný b.l. - antický otrok s přetrženým řetězem, nápis, Sign., jednostranný patinovaný bronz. osmiúhelník 50x70 mm
Augustus von Schäeffer, vídeňský malíř 1913 - poprsí zleva, 3-řádkový nápis, Sign., jednostranný patinov. bronz 56x80 mm, téměř
Kartáková Daniela, 1965 -
Rok 2000 - konec druhého tisíciletí - chrám sv.Víta, znaky, hvězdy, nápis / orloj, znamení Vodnáře, nápis, Sign., Ag999, 34mm, (16.0g), kapsle, etue, patina
Kautsch Jindřich, 1859 - 1943
Friedrich Schiller - 150 let narození 1909 - Schiller sedící u stolu, nápisy / hvězda, 8-řádkový nápis a vavříny, Sign., bronz 70x70 mm, dr.úhoz, hrany
Klíma Jan, 1902 - 1945
MUDr.František Cyril Kampelík (1805 - 1872) b.l. - poprsí zleva, vysoký reliéf, opis / český znak, nápis Sign., patinov.bronz 80mm, cca 250g, PZ.349, téměř R!
Kolářský Zdeněk, 1931 -
Artcentrum - čsl. středisko výtvarných umění 1964 - hlava ženy, pražské stavby, opis / symboly umění, opis, Sign., Ag900, 40mm, (29.0g), k.113, pat., etue
Antonín Dvořák - Artia - V hudbě život Čechů (1974) - poprsí zprava, notový zapis, opis / emblém, krajina, květiny, písmo, Sign., Ag900, 38mm, 22.020g, patina
Bohuslav Martinů - Artia - V hudbě život Čechů (1978) - poprsí zleva, notový zápis, opis / emblém, krajina, květiny, opis, Sign., Ag900, 38mm, 24.627g, patina
Kožuch Milan, 1944 -
Příbramští betlémáři - PF 2003 - Zikmund Lud. Bouška - poprsí, kostel, znak a opis/ děti u betléma, nápis, vročení, Sign., Ag925, 50mm, 69.409g, č.32 z 50ks RR!
Příbramští betlémáři - PF 2006 - klanění tří králů, notový zápis, opis / kostel sv. Ignáce v Březnici, opis, Sign., Ag925, 50mm, 72.880g, č.23 z 44ks RR!
Krepčík Jaroslav, 1880 - 1959
Joža Úprka - plaketa Sdružení výtvarných umělců 1914 - poprsí zleva, ornament, nápis, Sign., jednostranný bronz 48x65 mm, ražebna Anýž, MZČ.232/1, pův.karton
Kříž Václav, 1830 - 1887
Praha - návštěva Čechů amerických 1885 - Národní divadlo, opis / americký orel, paprsky, hvězdy a opis, Sign., cín 37 mm, MZČ.164/24
Kužel Miroslav, 1907 - 1985
Praha - 20 let republiky a X.všesokolský slet 1938 - mapa republiky, lipová ratolest, písmo / sedící sokol a písmo, Sign., Ag987, 35mm, 13.532g, nep.rysky