ČNS Praha, 73. aukce

Dr.Karl Scheimplug 1909 - poprsí zprava

Položka 2507
Vyvolávací cena: 600 Kč
Docílená cena: 0 Kč

Pátek 15.12.2017, 22:00:00.

Hofmann E.

Dr.Karl Scheimplug 1909 - poprsí zprava, 2-řádkový nápis, Sign., bronz 48x70 mm, krásná patina, téměř

Zachovalost: 0