ČNS Praha, 73. aukce

ČSPDP - menší stříbrná medaile na 50 let spol. 1987 -

Položka 2501
Vyvolávací cena: 800 Kč
Docílená cena: 10 000 Kč

Pátek 15.12.2017, 22:00:00.

Harcuba Jiří, 1928 - 2013

ČSPDP - menší stříbrná medaile na 50 let spol. 1987 - Loreta v Praze na Hradčanech, vročení, opis / český lev, opis, Sign., Punc., Ag900, 38mm, 44.631g R!

Zachovalost: Proof