Československo - medaile s portrétem T.G.Masaryka
Španiel - České Slovo k 80.narozeninám 7.III.1930 - hlava zprava, opis / lip. ratolest a 7-řádkový nápis, Sign., Ag987, 35mm, 14.940g, Nov1.1.71a, patina, tém.
Španiel - na 85.narozeniny 1935 - poprsí zprava, opis / 7-řádkový nápis, ratolesti, Sign., patinovaný bronz 60 mm, Fl.45a, Nov1.1.97f
Španiel - na 85.narozeniny 1935 - poprsí zprava, opis / 7-řádkový nápis, ratolesti, Sign., patinovaný bronz 60 mm, Fl.45a, Nov1.1.97f, rysky
Španiel - na 85.narozeniny 1935 - poprsí zprava, opis / 7-řádkový nápis, ratolesti, Sign., matové Ag987, 50mm, 49.511g, Fl.42b, Nov1.1.98c
Španiel - na 85.narozeniny 1935 - poprsí zprava, opis / 7-řádkový nápis, ratolesti, Sign., patinovaný bronz 50 mm, Fl.45b, Nov1.1.98e
Španiel - na 85.narozeniny 1935 - poprsí zprava, opis / 7-řádkový nápis, ratolesti, Sign., patinovaný bronz 50 mm, Fl.45b, Nov1.1.98e, téměř
Španiel - na 85.narozeniny 1935 - poprsí zprava, opis / 7-řádk. nápis, ratolesti, Sign., lesklé Ag987, 42mm, 29.715g, Fl.41c, Nov1.1.99a, dr.hr., patina
Španiel - na 85.narozeniny 1935 - poprsí zprava, opis / 7-řádkový nápis, ratolesti, Sign., matové Ag987, 42mm, 29.730g, Fl.42c, Nov1.1.99b, původ.etue
Španiel - na 85.narozeniny 1935 - poprsí zprava, opis / 7-řádkový nápis, ratolesti, Sign., lesklé Ag987, 32mm, 14.886g, Fl.41d, Nov1.100a, patina
Španiel - na 85.narozeniny 1935 - poprsí zprava, opis / 7-řádkový nápis, ratolesti, Sign., matové Ag987, 32mm, 14.837g, Fl.42d, Nov1.100b
Španiel - úmrtní medaile 1937 - poprsí zleva, vavřín.ratolest, opis / truchl.postava, palmy, nápis, Sign., patin.bronz 60mm, 80.070g, Fl.55c, Nov1.1.135b
Španiel - úmrtní medaile 1937 - poprsí zleva, vavřín.ratolest, opis / truchl.postava, palmy, nápis, Sign., patin. Ag987, 40mm, 29.180g, Fl.54d, Nov1.137a
Španiel - úmrtní medaile 1937 - poprsí zleva, vavřín. ratolest, opis / truchl.postava, palmy, nápis, Sign., Ag987, 30mm, 14.438g, Fl.54e, Nov1.138a, poškoz. etue
Španiel - úmrtní medaile 1937 - poprsí zleva, vavřín.ratolest, opis / truchl.postava, palmy, nápis, Sign., patin. Ag987, 30mm, 14.507g, Fl.54e, Nov1.138a
Hájek - jednostranná dutá plaketa b.l. (1948) - hlava zprava, nápis, Sign., patinovaný bronzový plech 52x62 mm, Fl.neuvádí, Nov1.1.175a
Česká republika - medaile s portrétem T.G.Masaryka
Truhlíková-Spěváková - 65.výročí úmrtí 1937/2002 - hlava čelně, monogram a opis, Sign., patinovaný jednostranný bronz 40mm, Nov.1.267
Harcuba - 95.výročí ČSR 2013 (model z roku 1995) - hlava zleva, Sign., patinovaná měď 40 mm, původní etue, údajně raženo pouze 10 kusů RR!
Harcuba - 95.výročí ČSR 2013 (model z roku 1995) - hlava zleva, Sign., patinovaná mosaz 40 mm, 29.948g, původní etue, údajně raženo pouze 20 kusů RR!
Československo - medaile s portrétem Edvarda Beneše
Brůha - volba presidentem ČSR 1935 - portrét zleva, opis, Sign.JB, patin.bronzový plech 70 mm, Nov1.2.7b, vlas.škr.
Nejtek - člen.premie Jednoty výtvarných umělců 1945 - poprsí zprava, opis / 7-řádkový nápis ve čtverci, Sign., patinovaný bronz 41 mm, Nov1.2.30a