Československo - medaile s portrétem T.G.Masaryka
Španiel - na 85.narozeniny 1935 - poprsí zprava, opis / 7-řádkový nápis, ratolesti, Sign., lesklé Ag987, 32mm, 14.886g, Fl.41d, Nov1.100a, patina