Československo - medaile s portrétem T.G.Masaryka
Španiel - úmrtní medaile 1937 - poprsí zleva, vavřín. ratolest, opis / truchl.postava, palmy, nápis, Sign., Ag987, 30mm, 14.438g, Fl.54e, Nov1.138a, poškoz. etue