Německo - III.říše
Všeobecný útočný odznak, Nimmergut.671 (3896), D-N.7-06-05-1, postříbřený masivní zinek, Nesign.
Rumunsko
Karel II. - Letecký záslužný řád, původní vojenská stuha, podobný jako Wer.1083
Rusko
Kříž Sv.Jiří za statečnost - IV.supeň, OK.286, číslov. (369764), Nepunc.Ag, pěkná patina, bez stuhy
Rusko - SSSR, 1923 - 1991
Ag medaile za pracovní hrdinství - 2.typ, Herf.3.1.2, Planeta.120, nečíslov., nepunc., částečně smaltovaná
Medaile Veterán práce, Herf.3.4, Planeta.124
1/1/2
Ag medaile za bojové zásluhy - II.typ, Herf.3.15.2, Planeta.132, číslovaná "2.784.532"
Medaile Za vítězství nad Německem, Herf.3.39, Planeta.190
Medaile za 20 let služby v ozbrojených silách SSSR, Herf.3.75.1
Rusko - republika, 1991 -
Medaile na 100 let narození G.Žukova, 1896 - 1996, zlacený bronz 32 mm se závěsem a stuhou
Srbsko
Kosovo - pamětní medaile na válku 1912, C-M.13/05, Sign.Huguenin, bez stuhy, skvrnky, patina
Velká Británie
Essex Regiment - čepicový plukovní odznak, Nesign., částečně postříbřený bronz 41x41 s upínací patkou
Zaire
Medaile Za sportovní zásluhy - II.stupeň, Nesign., postříbřený bronz 36 mm se závěsem a stuhou
Medaile Za sportovní zásluhy - III.stupeň, Nesign., patinovaný bronz 36 mm se závěsem a stuhou
Brno - pamětní medaile Národní revoluční armády, VM.182
Medaile vydané Českou numismatickou společností
Oppl - 100 let české secese a 85 let ČNS 2004 - průčelí Hl.nádraží v Praze, nápis, opis / emblém ČNS, secesní ozdoby, Sign., postř.bronz 60 mm, etue, text
Brno - pobočka ČNS
Láska - Jan Masaryk - na udělení doktorátu 1948 - poprsí zleva, opis / budova Masarykovy University, opis a nápis, Sign., patinov. bronz 60 mm, BK.1, etue
Cheb - pobočka ČNS
Kolářský - 5 let pobočky 1974 - replika tolaru Albrechta z Valdštejna / znaky měst, opis, Nepunc., Ag900, 43mm, 29.488g, BK.2 (pouze 50 ks !), nep.rysky
Děčín - pobočka ČNS
Kratochwil - přátelství a spolupráce s Pirnou 1976 - znak Děčína, nápis a opis / znak Pirny, dvojitý opis, Sign., postříbřená měď 32 mm, BK.9/3 (50 ks), pat. R!
Tábor - pobočka ČNS
Vančura - 30 let organizované numismatiky 1990 - Jan Hus na hranici, nápis a opisy / měst.znak, opis, Sign., Punc., Ag900, 42mm, 42.258g, FM.3, patina
Abraham Karel, 1866 - 1899
Národní jednota pošumavská - Práci a zásluze b.l. - sedící Čechie, dvě děti, hospodářské atributy, opis / 3-řádkový nápis v kartuši, Sign.A, měď 51 mm, patina