ČNS Praha, 61. aukce

Vančura - 30 let organizované numismatiky 1990 -

Položka 2419
Vyvolávací cena: 500 CZK
Docílená cena: 550 CZK

Pátek 13.12.2013, 20:00:00.

Tábor - pobočka ČNS

Vančura - 30 let organizované numismatiky 1990 - Jan Hus na hranici, nápis a opisy / měst.znak, opis, Sign., Punc., Ag900, 42mm, 42.258g, FM.3, patina