ČNS Praha, 61. aukce

Národní jednota pošumavská - Práci a zásluze b.l. -

Položka 2420
Vyvolávací cena: 1 200 CZK
Docílená cena: 1 200 CZK

Pátek 13.12.2013, 20:00:00.

Abraham Karel, 1866 - 1899

Národní jednota pošumavská - Práci a zásluze b.l. - sedící Čechie, dvě děti, hospodářské atributy, opis / 3-řádkový nápis v kartuši, Sign.A, měď 51 mm, patina